Про нас

З 2012 року наша компанія "STREET SPORT" є провідним виробником ексклюзивних спортивних майданчиків для занять Workout на ринках України та Європи.

Устаткування монтується як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Наші проекти реалізовані вже в понад 2000 місць на території України та мають успіх в Європі. Ми не зупиняємося на досягнутому й постійно вдосконалюємо свою продукцію, прислухаючись до думки наших клієнтів. Пропаганда здорового способу життя – ось мета нашої компанії!

Команда професіоналів "STREET SPORT" розробила унікальні технології обробки металу. Всі вузли з'єднань турніків (хомути) – це ідеї наших фахівців. Унікальні технології запатентовані і є інтелектуальною власністю "STREET SPORT". Устаткування для Workout пройшло випробування на міцність і безпеку. Устаткування для Workout пройшло випробування на міцність і безпеку. За відгуками кращих спортсменів, воно є еталоном якості, надійності та функціональності.

Наші висококваліфіковані конструктори та інженери розроблять турніки для Workout, враховуючи всі ваші побажання. Якість і безпека нашої продукції підтверджується висновком Державної санітарно-епідеміологічної експертизи і сертифікатом відповідності.
ЯКІСТЬ ТА ЦІНА НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ "STREET SPORT" ДАЮТЬ НАМ ПРАВО БУТИ ЛІДЕРАМИ ПРОДАЖ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ.
НАША МЕТА - ВИЙТИ НА СВІТОВИЙ РІВЕНЬ.

ЧОМУ ВЖЕ ПОНАД 2000 КЛІЄНТІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО НАС?

Компанія "STREET SPORT" розробляє індивідуальні проекти для наших клієнтів. Завдяки високій якості виробництва, спортивні майданчики для Workout служать довше, ніж в інших компаній. Ми живемо вуличним спортом і точно знаємо, яке саме обладнання виготовити для вас
1

Продукція завжди в наявності

2

Ми – "Компанія року 2018"!

3

Власні запатентовані технології

4

Повний замкнутий цикл виробництва

5

Спортивне устаткування від виробника за найнижчими цінами в Україні та Європі

6

Унікальна розробка проекту для кожного клієнта

7

Понад 6 років професійного досвіду в індустрії Workout

8

Швидке виробництво від 1 до 7 днів

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

СТЕЖТЕ ЗА НАМИ В INSTAGRAM